04025A100BAT2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-12630-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-12630-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-12630-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04025A100BAT2A
תיאור
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.1pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
04025A100BAT2A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±0.1pF