04025A100CAT2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-3657-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-3657-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-3657-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04025A100CAT2A
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.25pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
04025A100CAT2A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±0.25pF