C1005C0G1H100C050BA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-4896-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-4896-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-4896-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1005C0G1H100C050BA
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G 0402
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.25pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C1005C0G1H100C050BA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
ESL נמוך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±0.25pF