KGM05ACG1H100FN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KGM05ACG1H100FN
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM05ACG1H100FNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM05ACG1H100FN
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KGM05ACG1H100FN דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±1%