KGM21BCG1H101GT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21BCG1H101GTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM21BCG1H101GTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM21BCG1H101GTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21BCG1H101GT
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
100 pF ±2% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM21BCG1H101GT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.01 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±2%