GRM2165C1H101GA01J
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRM2165C1H101GA01JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GRM2165C1H101GA01JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-GRM2165C1H101GA01JDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM2165C1H101GA01J
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±2% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GRM2165C1H101GA01J דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±2%