KGM21BCG2A101FM זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 1,573
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
ישירים
YAGEO
Vishay Vitramon
100 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KGM21BCG2A101FM
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21BCG2A101FMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21BCG2A101FM
תיאור
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KGM21BCG2A101FM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±1%