08051A101FA12A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
שדרוג
Knowles Syfer
100 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
08051A101FA12A
מק"ט מוצר של DigiKey
08051A101FA12A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
08051A101FA12A
תיאור
CAP CER 100PF 100V NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
08051A101FA12A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±1%