KGM31AR73D102KL | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 pF ±10% 2000V (2kV) קבלי קרמיקה X7R 1206 (3216 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | מאפיינים מתח גבוה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי) |
טולרנס ±10% | גודל / מידה אורך 0.130 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (3.30 מ"מ x 1.60 מ"מ) |