MC2016Z25.0000C19XSH
מק"ט מוצר של DigiKey
478-MC2016Z25.0000C19XSHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-MC2016Z25.0000C19XSHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-MC2016Z25.0000C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC2016Z25.0000C19XSH
תיאור
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MC2016Z25.0000C19XSH דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
זרם - הספקה (מקס')
7.3mA