SD0805S040S1R0
מק"ט מוצר של DigiKey
478-SD0805S040S1R0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-SD0805S040S1R0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-SD0805S040S1R0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SD0805S040S1R0
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית 805
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 40 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
805
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
550 mV @ 1 A