RB080AR-40T7R
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RB080AR-40T7RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RB080AR-40T7RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RB080AR-40T7RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB080AR-40T7R
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 4A DSN20122
תיאור מפורט
דיודות 40 V 4A הרכבה משטחית DSN2012-2
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
25 ns
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 40 V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ Vr‏, F
110pF ב-10V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
4A
מארז ההתקן של הספק
DSN2012-2
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
630 mV @ 4 A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')