SR151A220GAA
מק"ט מוצר של DigiKey
478-SR151A220GAA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR151A220GAA
תיאור
CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SR151A220GAA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
גודל / מידה
אורך 0.150‏ אינץ' x‏ רוחב 0.100‏ אינץ' (3.81 מ"מ x‏ 2.54‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
טולרנס
±2%