SR151A220GARTR1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 68
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
קיים במלאי: 0
22 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SR151A220GARTR1
מק"ט מוצר של DigiKey
SR151A220GARTR1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR151A220GARTR1
תיאור
CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%