SR215C105MAR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-4472-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR215C105MAR
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SR215C105MAR דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גובה - מקובע (מרבי)
0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ)
טולרנס
±20%