SR655C105KAATR1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-11044-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-11044-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR655C105KAATR1
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.300‏ אינץ' x‏ רוחב 0.150‏ אינץ' (7.62 מ"מ x‏ 3.81‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.400‏ אינץ' (10.16‏ מ"מ)
טולרנס
±10%