JLLS045.T
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-JLLS045.T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
JLLS045.T
תיאור
FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45A 600VAC AC 300VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
מתח נקוב - DC
300VDC
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kA
דירוג זרם (אמפר)
45A
גודל / מידה
קוטר 1.000‏ אינץ' x‏ אורך 1.563‏ אינץ' (39.70‏ מ"מ x‏ 25.40‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
600VAC