088502.5DR
מק"ט מוצר של DigiKey
F10989TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10989CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10989DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
088502.5DR
תיאור
FUSE BOARD MNT 2.5A 500VDC 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.5 A AC 500 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
I²t התכה
6.9
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.428 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.188 אינץ'‏ x‏ גובה 0.188 אינץ'‏ (10.86‏ מ"מ x‏ 4.78‏ מ"מ x‏ 4.78‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.0267 Ohms