1.5SMC30A
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5SMC30ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5SMC30ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1.5SMC30ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC30A
תיאור
TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
41.4V מלחץ36.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1.5SMC30A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
36.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
25.6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
41.4V