SM15T30A
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7870-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7870-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7870-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM15T30A
תיאור
TVS DIODE 25.6VWM 53.5VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.5V מלחץ187A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SM15T30A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
187A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
25.6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.5V