1812L125/6PR
מק"ט מוצר של DigiKey
F6621TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F6621CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F6621DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812L125/6PR
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
400 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
50 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
140 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי), קעור
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.25 A
עובי (מרבי)
0.030‏ אינץ' (0.75‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
100 A