60R050XUL25
מק"ט מוצר של DigiKey
18-60R050XUL25-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
60R050XUL25
תיאור
PTC 60V POLYFUSE RAD LEADS 2.5CM
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 500 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
4 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
500 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.17 Ohms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
קוטר 0.311‏ אינץ' x‏ עומק 0.122‏ אינץ' (7.90‏ מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.539‏ אינץ' (13.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
זרם - מקס'
40 A