SMCJ45CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ45CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ45CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ45CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ45CA
תיאור
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
72.7V מלחץ20.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ45CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
72.7V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.6A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
45V
מתח - פריצה (מינ')
50V