SMCJ30CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ30CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ30CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ30CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ30CA
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ30CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מתח - פריצה (מינ')
33.3V