SMD100F/33-2
מק"ט מוצר של DigiKey
SMD100F/33-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMD100F/33-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMD100F/33-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMD100F/33-2
תיאור
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 33V 1.1 A Ih הרכבה משטחית 2-SMD
קטגוריה
זמן עד לניתוק
500 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
120 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
410 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
2-SMD
מתח - מקס'
33V
גודל / מידה
אורך 0.290‏ אינץ' x‏ רוחב 0.202‏ אינץ' (7.36 מ"מ x‏ 5.12‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.1 A
עובי (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.2 A
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
זרם - מקס'
40 A