SMD150F-2
מק"ט מוצר של DigiKey
SMD150F-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMD150F-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMD150F-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMD150F-2
תיאור
PTC RESET FUSE 15V 1.5A 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 15V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 2-SMD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMD150F-2 דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
5 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
60 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
250 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
2-SMD
מתח - מקס'
15V
גודל / מידה
אורך 0.343‏ אינץ' x‏ רוחב 0.250‏ אינץ' (8.70 מ"מ x‏ 6.36‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
עובי (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3 A
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
זרם - מקס'
40 A