SMDJ15A-HRA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 93,467
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 10,078
גיליון נתונים
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
24.4V מלחץ 123A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMDJ15A-HRA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMDJ15A-HRA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMDJ15A-HRA
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SMDJ15A-HRA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
123A
סדרה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V