SMCJ15AHE3/9AT אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
דומים
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
Microchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 240
24.4V מלחץ 61.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
SMCJ15AHE3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ15AHE3/9AT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ15AHE3/9AT
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
61.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V