SZSMF4L33CAT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SZSMF4L33CAT3GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SZSMF4L33CAT3GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SZSMF4L33CAT3GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZSMF4L33CAT3G
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
תיאור מפורט
53.3V מלחץ7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V