EBMS100505K121 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 120 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 500mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 200mA |
יצרן Max Echo | התנגדות DC (DCR) (מקס') 500mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
עכבה @ תדר 120 Ohms @ 100 MHz |