DSC1101DM2-020.0000 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מוצר חדש
20 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 2.25V ~ 3.6V מצב המתנה (הדממה) 6-VDFN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DSC1101DM2-020.0000
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSC1101DM2-020.0000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSC1101DM2-020.0000
תיאור
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
35mA