DSC1101DM2-020.0000T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
גיליון נתונים
מוצר חדש
20 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 2.25V ~ 3.6V מצב המתנה (הדממה) 6-VDFN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DSC1101DM2-020.0000T
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSC1101DM2-020.0000T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSC1101DM2-020.0000T
תיאור
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם - הספקה (מקס')
35mA