MIC5365-3.3YMT-TZ
מק"ט מוצר של DigiKey
MIC5365-3.3YMT-TZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MIC5365-3.3YMT-TZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MIC5365-3.3YMT-TZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC5365-3.3YMT-TZ
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-TMLF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎4-TMLF®‎ (1×1)‎
מודלים EDA/CAD
MIC5365-3.3YMT-TZ דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎4-UDFN, פדים חשופים, ®‎4-TMLF
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V