BU33UA3WNVX-TL
מק"ט מוצר של DigiKey
BU33UA3WNVX-TLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BU33UA3WNVX-TLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BU33UA3WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BU33UA3WNVX-TL
תיאור
IC REG LIN 3.3V 300MA 4SSON
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SSON004X1010‎
מודלים EDA/CAD
BU33UA3WNVX-TL דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
PSRR
70dB (1kHz)
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎4-UDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V