SMCJ150AE3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,056
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 770
YAGEO
קיים במלאי: 95
YAGEO
Bourns Inc.
243V מלחץ 6.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMCJ150AE3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ150AE3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ150AE3/TR13
תיאור
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
פעיל
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
150V
מתח - פריצה (מינ')
167V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
243V