SMCJ60E3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
קיים במלאי: 500
קיים במלאי: 731
107V מלחץ 14A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMCJ60E3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ60E3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ60E3/TR13
תיאור
TVS DIODE 60VWM 107VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
14A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
107V