SMLJ60E3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 731
107V מלחץ 28A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMLJ60E3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
SMLJ60E3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMLJ60E3/TR13
תיאור
TVS DIODE 60VWM 107VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
28A
יצרן
הספק - מתקף שיא
300W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
107V