0002061101-12-B0
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-12-B0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-12-B0
תיאור
12" PRE-CRIMP A2102 BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור ‎20AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
צבע
שחור
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2102 BLUE
12" PRE-CRIMP A2102 GREEN
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2102 RED
12" PRE-CRIMP A2102 SLATE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2102 BLACK
3" PRE-CRIMP A2102 BLACK
4" PRE-CRIMP A2102 BLACK
5" PRE-CRIMP A2102 BLACK
6" PRE-CRIMP A2102 BLACK