0002061101-12-G0
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-12-G0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-12-G0
תיאור
12" PRE-CRIMP A2102 GREEN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ירוק ‎20AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
צבע
ירוק
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2102 BLACK
12" PRE-CRIMP A2102 BLUE
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2102 RED
12" PRE-CRIMP A2102 SLATE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2102 GREEN
3" PRE-CRIMP A2102 GREEN
4" PRE-CRIMP A2102 GREEN
5" PRE-CRIMP A2102 GREEN
6" PRE-CRIMP A2102 GREEN