0002061101-12-R0
מק"ט מוצר של DigiKey
0002061101-12-R0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002061101-12-R0
תיאור
12" PRE-CRIMP A2102 RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎20AWG‎ מוליך מגשר שקע לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
צבע
אדום
אורך
12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2102 BLACK
12" PRE-CRIMP A2102 BLUE
12" PRE-CRIMP A2102 GREEN
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2102 SLATE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2102 RED
3" PRE-CRIMP A2102 RED
4" PRE-CRIMP A2102 RED
5" PRE-CRIMP A2102 RED
6" PRE-CRIMP A2102 RED