0002062101-10-B2-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0002062101-10-B2-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002062101-10-B2-D
תיאור
10" PRE-CRIMP A2101 BLACK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שחור ‎22 AWG‎ מוליך מגשר פין לפין בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎22 AWG‎
צבע
שחור
קצה מגע
פין לפין
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
משאבים נוספים
450 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2101 BLUE
10" PRE-CRIMP A2101 BROWN
10" PRE-CRIMP A2101 GREEN
10" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2101 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2101 BLACK
3" PRE-CRIMP A2101 BLACK
4" PRE-CRIMP A2101 BLACK
5" PRE-CRIMP A2101 BLACK
6" PRE-CRIMP A2101 BLACK