0002062101-10-N2-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0002062101-10-N2-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002062101-10-N2-D
תיאור
10" PRE-CRIMP A2101 BROWN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חום ‎22 AWG‎ מוליך מגשר פין לפין בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎22 AWG‎
יצרן
Molex
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
חום
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
מספר השורות
1
קצה מגע
פין לפין
מספר המוליכים
1
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2101 BLACK
:‏ במלאי450
10" PRE-CRIMP A2101 BLUE
10" PRE-CRIMP A2101 GREEN
10" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2101 RED
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2101 BROWN
3" PRE-CRIMP A2101 BROWN
4" PRE-CRIMP A2101 BROWN
5" PRE-CRIMP A2101 BROWN
6" PRE-CRIMP A2101 BROWN