0002062101-10-R2-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0002062101-10-R2-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0002062101-10-R2-D
תיאור
10" PRE-CRIMP A2101 RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎22 AWG‎ מוליך מגשר פין לפין בדיל 10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎22 AWG‎
צבע
אדום
קצה מגע
פין לפין
אורך
10.0‏ אינץ' (254.0‏ מ"מ)
צבע חלופי
10" PRE-CRIMP A2101 BLACK
:‏ במלאי450
10" PRE-CRIMP A2101 BLUE
10" PRE-CRIMP A2101 BROWN
10" PRE-CRIMP A2101 GREEN
10" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2101 RED
3" PRE-CRIMP A2101 RED
4" PRE-CRIMP A2101 RED
5" PRE-CRIMP A2101 RED
6" PRE-CRIMP A2101 RED