0008500113-12-Y4-D
מק"ט מוצר של DigiKey
0008500113-12-Y4-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0008500113-12-Y4-D
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צהוב ‎24 AWG‎ מוליך מגשר שקע לשקע בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
צבע
צהוב
משאבים נוספים
200 :‏ במלאי
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
:‏ במלאי400
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
:‏ במלאי73
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2015 YELLOW