0430310001-12-G0
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-G0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-G0
תיאור
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ירוק ‎20AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
גימור מגע
בדיל
סדרה
צבע
ירוק
עובי גימור מגע
40.0 מיקרו-אינץ' (1.02 מיקרומטר)
קצה מגע
פין לכבל (עגול)
משאבים נוספים
7 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
:‏ במלאי210
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
:‏ במלאי210
4" PRE-CRIMP A2040G GREEN
5" PRE-CRIMP A2040G GREEN
6" PRE-CRIMP A2040G GREEN