0430310001-12-N0
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-N0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-N0
תיאור
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חום ‎20AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
צבע
חום
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
:‏ במלאי7
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040R RED
:‏ במלאי210
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
4" PRE-CRIMP A2040N BROWN
5" PRE-CRIMP A2040N BROWN
6" PRE-CRIMP A2040N BROWN