0430310001-12-R0
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-R0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-R0
תיאור
12" PRE-CRIMP A2040R RED
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אדום ‎20AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎20AWG‎
צבע
אדום
משאבים נוספים
210 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
:‏ במלאי7
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
:‏ במלאי90
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED