BLM15HD182BH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM15HD182BH1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM15HD182BH1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM15HD182BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM15HD182BH1D
תיאור
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 2Ohm
מודלים EDA/CAD
BLM15HD182BH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2Ohm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סוג מסנן
קו אות
עכבה @ תדר
1.8 kOhms @ 100 MHz