BLM18AG221SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1012-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1012-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1012-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18AG221SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 4LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 700mA 250mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BLM18AG221SN1D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
250mOhm
יצרן
Murata Electronics
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
700mA