BLM18SP221SN1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM18SP221SN1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM18SP221SN1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM18SP221SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18SP221SN1D
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
220 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 2.8A 40mOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18SP221SN1D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2.8A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
40mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz